Przejdź do głównej zawartości
Uff...Pierwszy tydzień za mną

Tak prawdę mówiąc to spodziewałem się, że będzie ciężej. 5 posiłków dziennie nie pozwala na poczucie głodu, a ostatni około 21.00 nie pozwala na wieczorne ssanko.

Problemem może być tylko krótki czas pomiędzy posiłkami, bo ciężko wyjechać z domu bez przygotowania wałówki. Najtrudniejszym było przyzwyczajenie organizmu do śniadania maksymalnie 30min po pobudce ponieważ wstaję o 07.20 i zazwyczaj przed 09.00 nic nie jadłem zanim się nie organizm nie rozkręcił, ale do przejścia.

Poprosiłem nawet dietetyczkę z High Level Center o zmniejszenie porcji!
(Tutaj znalazłem dla siebie kilka przykładowych przepisów )
Ale prawdę mówiąc nie mam na to czasu. Przecież muszę znaleźć jeszcze czas na to, żeby to zjeść. Zazwyczaj mieszam kaszę z warzywami, dodaję jajko, oliwę i jem, bo przecież za 3 godz mam kolejny posiłek. 

Najważniejsze, że dobrze się czuję i wychodząc na rower jestem naładowany i nie umieram.

Po badaniach w 4sportLab trener terrorysta, rzeźnik Michał Garnys na podstawie moich wyników, które znajdziecie w poprzednim poście ustalił mi tygodniowy plan jazdy po Lesie Kabackim. Uważa, że moje wyniki dupy nie urywają, a ja wciąż twierdzę, że rowerek na którym przeprowadzono testy za bardzo się gibał i nie dał mi się wykazać.

Tak wygląda wykres z pulsometru treningu niedzielnego...który zrobiłem dzisiaj. To się nazywa interwał, co nie!
Zdecydowanie łatwiej utrzymać równe tętno biegnąc, bo na rowerze to nie takie proste. Szczególnie, że dzisiaj (sobota) w Lesie Kabackim ruch jak na Marszałkowskiej.

Tutaj próbowałem utrzymać przez godzinę tętno 140





...Lecz na razie tarki nie widać..


Dobrą funkcję znalazłem na Spotify "radio"
Tak, nie znałem jej wcześniej, bo od niedawna korzystam z pełnej wersji. Przypomina mi kapele o których zapomniałem lub ich kompletnie nie znałem
Jak to

Z licealnych czasów Spotify przypomniał mi to

Kończąc na smutno. Powiesił się moim zdaniem największy rockowy wokalista Chris Cornell z Soundgarden. Kurwa! Odebrał sobie życie!
Żadna śmierć znanej osoby mnie tak nie poruszyła. Poważnie.
Tu macie genialny rif i fantastyczny głos.
Niech Ci Chriss ziemia lekką będzie





Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Wiem, wiem. Czekaliście z niecierpliwością. Miałem ostatnio trochę roboty i masę wrażeń. Dodatkowo przez ten cały czas próbuję skompletować mój zespół, ale to oczywiście nie usprawiedliwia mnie od systematyczności. Jak część z Was zauważyła dokooptowano mnie do sztabu reprezentacji i mogłem od środka przyglądać się pracy zawodników, trenerów, skautów, fizjoterapeutów, lekarzy i wszystkich ludzi którzy całymi dniami i nocami pracują przy naszej kadrze. Oczywiście wszyscy mi zazdrościcie, bo macie czego. W trakcie tego tygodnia nieustannie targała mną jedna myśl : „Czy istnieje jakaś typowa szkoła siatkówki dla danego kraju?” Czy mamy szkołę włoską, rosyjską, polską, brazylijską czy amerykańską? Czy są obecnie, aż tak wielkie różnice, aby tą opinię podtrzymywać? Sądzę, że nie. Nie w obecnych czasach i nie w przepływie myśli trenerskich po całym świecie. 20 lat temu kiedy rozpoczynałem przygodę ze siatkówką takie różnice oczywiście były. Mówiono o szkole radziecki
     Transfery...plotki...transfery. Przedstawię Wam dzisiaj schemat pracy klubów ,agentów,dziennikarzy i zawodników w najgorętszym okresie transferowym ,czyli dokładnie teraz . Wiadomo jak działają firmy, a takimi kluby sportowe są. Liczę ile mam, na co mnie stać i co chcę osiągnąć. Później wysyłam informację do agentów kogo potrzebuję i za jaką kaskę. Agenci podsyłają propozycje i zaczyna się selekcja . W siatkówce praktycznie nie obowiązuje kwota transferowa. Bardzo rzadko zawodnik ma wpisaną kwotę za którą może odejść w trakcie obowiązywania kontraktu. Zazwyczaj polega to na wykupieniu całego kontraktu i pewnie jakiejś górki . W poprzednim sezonie biznesmeni z Ankary wpadli do Trento wyciągnęli książeczki czekowe i wskazywali palcami. Bierzemy tego, tego, tego i tego . Jak pisałem wcześniej takie sytuacje zdarzają się raz na kilka lat, oczywiście na taką skalę. Kilka lat temu właściciel drużyny z Rzymu postanowił wykupić najlepszych zawodników grających we Włoszech wraz z cał
Temat dnia. Puchar Challenge. Nie będę się wymądrzał i nie będę jechał po federacji ani nie mam żadnych rewelacyjnych rozwiązań. Podam Wam tylko powody, dlaczego moim zdaniem Olsztyn, Warszawa, Radom i Kielce, a pewnie też i Orlen Liga, podjęły taka decyzję. Nie będę pisał o Lidze Mistrzów ,bo to prestiż. Nie będę pisał o pucharze CEV ,bo grałem w nim ostatni raz z Jastrzębiem dawno temu.Opiszę moje wrażenia z pucharu Challenge , bo jakieś pojęcie o nim mam. W ciągu trzech lat graliśmy w tych rozgrywkach dwa razy. Za pierwszym razem osiągnęliśmy pamiętny finał z Częstochową i zbierałem moje doświadczenia na wyjazdach, bo jeździłem jako asystent trenera, ale też jako kierownik drużyny dla oszczędności. Za drugim razem to zagraliśmy w sumie dwa mecze, ale wnioski też można wyciągnąć. Pozwolicie, że to wypunktuję: 1. Byłbym zaskoczony gdyby któryś z zespołów zgłosił się do tego pucharu, bo pod względem finansowym to tylko strata, która może być duża (jeżel